Päikeseküttesüsteemid
Päikesekütte süsteemid

Päikeseküttesüsteemid

Meie tingimustes on võimalik saavutada päikesekütte osakaaluks vähemalt 10%. Sageli on see ka mõistlike investeeringute piiriala, st sellest ülespoole päikese osakaalu suurendamisel muutuvad tehnilised lahendused kallimaks ja tasuvusaeg pikemaks.

pilt
Sõltuvalt maja suurusest ja/või küttekulude vähendamise toetuse soovist pakume  valmiskomplekte alates 500l salvestist ja 3 kollektorist koosnevaid kuni 2000l salvestiga ja 10 kollektoriga komplektini.
Kõik meie küttekomplektid sisaldavad ka sooja tarbevee lahendust.
Küttekomplekti saad valida sobiva suuruse ning tasemega. Tasemed oleme jaganud 3 gruppi vastavalt toimimise diagrammile ja -võimalustele.

Ehitame päikeseküttejaamale täiendavalt juurde päikeseelektri pealt töötava automaatika ja pumpade juhtimise süsteemi, koos akumulaatorijaamaga, et tagada süsteemi töötamine ka siis, kui puudub päike (maja keskküttesüsteem). Et vältida jaama rikete ohtu, kui puudub võrguelekter.

Enamasti leiame Sinule sobiva lahenduse valmiskomplektide seast. Erilisemate vajaduste korral, kui esmapilgul sobivat komplekti ei olegi, võta kindlasti meiega ühendust, leiame alati toimiva lahenduse.

Vaakumkollektrori olulisim eripära –  patenteeritud soojusvaheti süsteem (torustik koos soojusvahetuse plaadiga) on kokku pressitud soojusplaat ümbritseb torustikku 360 kraadi ulatuses. Teised tootjad kasutatavad soojusvaheti plaadi ja torustiku ühendamisel eri liiki keevitusi jms, mis võimaldab ainult osalist kontakti ning mis ei võimalda tagada soojuse maksimaalset ülekannet ja termilisele töötlemisele omaselt on sellisel ühendusviisil suur oht kusagilt/kunagi oksüdeeruma/lekkima hakata. (pilt vasakul)

Küsi lisainfot