Päikesepaneelid
päikesepaneelid

Päikesepaneelid – PV paneelid

Päikesemees OÜ esindab Eestis Saksa päikesepaneelide kaubamärki Thermosolar, kes kuulub sellel alal Euroopa tipptootjate hulka.

Päikesepaneelid jagunevad kahte liiki – polükristall päikesepaneelid ja monokristall päikesepaneelid.

Tänu tehnoloogia arengule on päikeseenergia kasutamine elektrienergia ja sooja vee tootmiseks saanud aktuaalseks ka meie laiuskraadil. Oleme pikka aega otsinud parimaid lahendusi, mis sobiks eestimaa oludesse ja usume, et oleme selle leidnud – Thermosolar soojusenergiat tootev unikaalne, kvaliteetseim teadaolev paneel.

Elektrit tootvad paneelid

Viimase paari aasta jooksul on fotogalvaaniliste ehk PV (photo voltage) päikesepaneelide hind teinud tarbijale positiivse languse. Kui kellelgi on täna huvi soetada endale alternatiivne energiallikas, siis just päikeseelektri süsteem, päikesepaneelid võiks olla üks esimesi valikuid!
Fotoelektrilisi paneele pakutakse nii mono- kui ka polükristallelementidega moodulitena. Lisaks on meie tootevalikus ka painduvad päiksepaneelid (flexible solar PV).
Eestis on päikeseenergia talvel vähem, kuid seda kompenseerib madal õhutemperatuur.

Küsi lisainfot

PV paneelide parimad omadused:
– Praktiliselt hooldusvaba- tuleb ainult jälgida, et paneelide pind oleks puhas
– Paneele on võimalik paigaldada lisaks katusele ka veel maapinnale ja majaseinale.
– Paneelid alustavad tööd ka vähese energia puhul. Ka pilvisel päeval saavad paneelid hakkama arvestava koguse energia tootmisega

Koduelektrijaam (mitte võrkühendusega)

Koduelektrijaam (mitte võrkühendusega)